2-izbový byt B7F

Podlažie

7

Počet izieb

2

Úžitková plocha bytu

46,60 m2

WC

1,70 m2

Spálňa

14,15 m2

Kúpeľňa 1

3,55 m2

Chodba

6,10 m2

Kuchyňa

6,25 m2

Obývacia izba

14,85 m2

Exteriér

10,75 m2

Balkón

10,75 m2

SPOLU (BYT + EXTERIÉR)

57,35 m2

Vstupné dvere do bytu:

Bezpečnostné dvere triedy 3 s protipožiarnou odolnosťou, bezpečnostné kovanie guľa-kľučka a priezorník. Výška dverí 2 100 mm. Farba vstupných dverí z vonkajšej strany biela, farba z vnútornej strany podľa výberu z ponuky štandardov na Klientskom portáli v časti „Výber štandardu“.

Interiérové dvere:

Dverné krídlo z DTD, obložková zárubňa pre bezfalcové dvere, nerezové kovanie. Výška dverí 2 100 mm. Prevedenie povrchových úprav je podľa výberu z ponuky štandardov na Klientskom portáli v časti „Výber štandardu“.

Podlahy a obklady:

V predsieni, chodbe, obývacej izbe, izbách a kuchyni je drevená lakovaná podlaha so soklom v mieste napojenia na stenu.Vo WC a v kúpeľniach je osadená keramická alebo gresová dlažba.Prevedenie povrchových úprav je podľa výberu z ponuky štandardov na Klientskom portáli v časti „Výber štandardu“.

Deliace medzibytové steny:

Železobetónové steny s hrúbkou 200 alebo 220 mm. Deliace medzibytové steny spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu deliacich konštrukcií podľa príslušnej normy STN.

Deliace interiérové priečky:

Murované steny z keramických tehál s hrúbkou 115, 140 alebo 175 mm. Inštalačné vnútorné priečky sú zhotovené zo sadrokartónovej konštrukcie. Svetlotechnické priečky v bytových jednotkách sú vytvorené z drevenej konštrukcie.Deliace priečky z keramických tvárnic a sadrokartónu sú navrhnuté tak, aby spĺňali požadované akustické a technické požiadavky.

Okná:

Hliníkové okná s izolačným trojsklom, farba okenných rámov je z vonkajšej aj z vnútornej strany v odtieni RAL 7048.

Vykurovanie a príprava teplej úžitkovej vody:

Zdrojom tepla na prípravu TÚV pre bytový dom je odovzdávacia stanica tepla umiestnená v 1. podzemnom podlaží. Vykurovanie izieb je zabezpečené doskovými vykurovacími telesami s termoregulačnými hlavicami. V niektorých bytoch sú pred oknami bez parapetu umiestnené zapustené podlahové konvektory bez ventilátora. V kúpeľniach sú inštalované rebríkové vykurovacie telesá.

Vzduchotechnika:

Predpríprava vzduchotechnického napojenia kuchynského digestora, nútené vetranie kúpeľne a WC dvojstupňovým ventilátorom.Na účely hygienického vetrania izieb, pri dodržaní hygienických a akustických noriem, sú v obvodových stenách inštalované akustické vetracie mriežky. Podtlak zabezpečujú dvojstupňové ventilátory v kúpeľniach a WC.

Chladenie:

Každá bytová jednotka je zabezpečená elektrickou prípravou pre chladenie a pre odvoz kondenzátu. Rozvody klimatizácie v bytoch sú vedené do každej obytnej miestnosti.Chladiace jednotky nie sú súčasťou dodávky, budúci majitelia si ich môžu zadovážiť na vlastné náklady.

Splátkový kalendár 20/80
20%
po podpise Zmluvy o budúcej zmluve 80% po kolaudácii

Najvýhodnejšie financovanie bytu v etape Pri Mýte III vám predstaví KAMAPRO
Norbert Droppa
KAMAPRO, s.r.o.
+ 421 917 913 021
norbert.droppa@kamapro.sk

Ing. Martina Kainová
KAMAPRO, s.r.o.
+421 911 209 686
martina.kainova@kamapro.sk

Dohodnite si stretnutie s predajcom

Výber štandardného vybavenia bytu a prípadné zadefinovanie klientskych zmien

Odovzdanie bytu

Máte záujem?

    Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme čoskoro kontaktovať.*

    * Byt nie je možné rezervovať prostredníctvom online formuláru. Byt je rezervovaný až momentom podpísania Zmluvy o budúcej zmluve.

    Súhlasím so zasielaním marketingových informácií vrátane reklamy elektronickou poštou alebo prostredníctvom sms, aby mi neunikla žiadna novinka.