Pri Mýte

Limitovaná séria bytov Pri Mýte

Dostupnosť a atmosféra veľkomesta bez preplnených ulíc. Na Bratislavu až netypickou súčasťou projektu je vnútroblokový park, ktorý nie je prístupný autám. Parkovanie je totiž vyriešené podzemným parkoviskom.

Harmonogram výstavby

1Q 2022

Začiatok výstavby

1Q 2024

Koniec výstavby

1Q/24-2Q/24

Kolaudačný proces

4Q 2024

Odovzdávanie bytov

Vstupné dvere

Bezpečnostné dvere triedy 3 s protipožiarnou odolnosťou, bezpečnostné kovanie guľa-kľučka a priezorník. Výška dverí 2 100 mm. Farba vstupných dverí biela.

Interiérové dvere

Bezfalcové dvere značky Lignis, plné dverné krídlo z DTD, obložková zárubňa, skryté závesy, magnetický zámok, nerezové kovanie. Výška dverí 2 100 mm. Farba dverí biela.

Každá bytová jednotka je zabezpečená kompletnou predprípravou pre chladenie a pre odvod kondenzátu, ktorá je elegantne umiestnená a ukrytá v stenách obytných miestností, takže budúcim klientom bude stačiť si už len vybrať a nechať namontovať samotné chladiace jednotky na vlastné náklady.

Železobetónové steny s hrúbkou 200 alebo 220mm spĺňajúce požiadavky na zvukovú izoláciu deliacich konštrukcií podľa príslušnej normy STN.

Murované steny z keramických tehál s hrúbkou 115, 140 alebo 175 mm, navrhnuté tak, aby spĺňali požadované akustické a technické požiadavky.

Kastlík s vonkajšími elektrickými žalúziami alebo s prípravou pre inštaláciu vonkajších elektrických žalúzií. Tieniace hliníkové perforované posuvné panely.

Drevené exteriérové dosky, uložené na drevenom rošte s rektifikačnými stojkami.

Oceľové zábradlie, bočné steny medzi balkónmi - zábradlie a panel z perforovaného krycieho plechu.

V predsieni, chodbe, obývacej izbe, izbách a kuchyni drevená lakovaná podlaha značky Par-ky s bielou soklovou lištou.

Hliníkové okná s izolačným trojsklom, farba okenných rámov z vonkajšej aj z vnútornej strany v odtieni RAL 7048.

Zdrojom tepla na prípravu TÚV pre bytový dom je odovzdávacia stanica tepla umiestnená v 1. podzemnom podlaží. Vykurovanie izieb je zabezpečené doskovými vykurovacími telesami s termoregulačnými hlavicami. V niektorých bytoch sú pred oknami bez parapetu umiestnené zapustené podlahové konvektory bez ventilátora. V kúpeľniach sú inštalované rebríkové vykurovacie telesá.

Gresová dlažba a obklad značky Italgraniti Silvergrain.

Umývadlo Duravit.
Umývadlová batéria Grohe.

Sprchová zástena Hüppe s gresovou dlažbou Italgraniti Silvergrain, sprchový žľab, sprchová batéria a sprchový komplet Grohe.

Závesná WC misa Duravit bielej farby a tlačidlo.

Malé umývadielko Duravit.
Umývadielková batéria Grohe.

Predpríprava vzduchotechnického napojenia kuchynského digestora, nútené vetranie kúpeľne a WC dvojstupňovým ventilátorom. Na účely hygienického vetrania izieb, pri dodržaní hygienických a akustických noriem, sú v obvodových stenách inštalované akustické vetracie mriežky. Podtlak zabezpečujú dvojstupňové ventilátory v kúpeľniach a WC.

Vnútorné parapety z odolného a dizajnového materiálu – umelý kameň - značky Lapitec.

Žiť Pri Mýte
znamená žiť pri všetkom,
čo ponúka mesto

Nadštandardne priaznivá poloha Pri Mýte je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývať v centre diania. Patríte k nim?
Pozrite sa, čo všetko sa bude nachádzať vo vašom okolí.

Šport

Park Jama Aegon Aréna Tehelné pole Squash centrum Pionierska Mladá Garda Zimný Štadión Ondreja Nepelu Kúpalisko Tehelné Pole Detské ihrisko Golem Club Central

gastronómia

Roxor burger Pekáreň KRUH Trh Žilinská Mäso od Romana Spilka beer & restaurant Srdcovka Urban pub Svadby a kari U taliana Bagetka na Račku

Doprava

Električky Račianske Mýto Autobus z Trnavského mýta Autobusy + Trolejbusy Račianske Mýto Slovnaft Bajk

Zeleň

Park Kmeťovo námestie Park Pri Mýte Park Račianske mýto Park Jama Detské ihrisko Detské ihrisko Tegelhoffa

občianska vybavenosť

Istropolis YMCA OC Central Potraviny Lidl TESCO Expres Slovenská pošta Detské ihrisko Detské ihrisko Tegelhoffa Trnavské Mýto podchod U babičky farmárske potraviny Tržnica

Máte záujem?

    Vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme čoskoro kontaktovať.*

    * Byt nie je možné rezervovať prostredníctvom online formuláru. Byt je rezervovaný až momentom podpísania Zmluvy o budúcej zmluve.

    Súhlasím so zasielaním marketingových informácií vrátane reklamy elektronickou poštou alebo prostredníctvom sms, aby mi neunikla žiadna novinka.